Oba Pastanesi
Oba-pastanesi-kurumsal

Şirket Tarihçemiz

Biz Kimiz ?

Telefon : 0256 512 58 90
E-mail: info@obapastaneleri.com

1991 Yılı Kasım ayında açılan Oba Pastaneleri Emin Gülmez, pasta, dondurma satarak başladığı yolculuğuna değişmeyen tatlarıyla, bize çocukluğumuzu hatırlatan doğal ürünleriyle siz değerli halkımıza hizmetine durmaksınız devam ediyor.

Tatlılara, pastalarımıza, dondurmalarımıza kattığımız lezzetlerle, sütün ve çikolatanın en bol, en iyi malzemelerini birleştirerek sizlere bu lezzetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu gün Oba Pastaneleri ilk şubemizin kurulduğu Söke' de tatlıdan böreğe, pastadan dondurmaya kadar 5 şubemizle 29 yıldır bir aile şirketi olarak sizlere hizmet vermektedir. İşletmemizi büyütmek ve sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 2008 yılında Bağarası şubemizi , 2012 yılında Söke çarşı şubemizi , 2014 yılında Yenikent şubemizi , 2019 yılında ise Morkent şubemizi hizmete açtık.

Dünden bu güne hızla gelişerek büyümeye devam ediyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet, lezzetli tatlılar sunmak. 50 kişilik dev kadromuzla tek hedefimiz güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti.Misyonumuz

Doğal malzemeler kullanarak günlük taptaze yaptığımız tatlılarımızı , pastalarımız , börek ve poğaçalarımızı siz değerli müşterilerimize ulaştırmak.

Vizyonumuz

Oba Pastaneleri Emin Gülmez mutfağından çıkan sağlık ve lezzet dolu ürünlerimizle yeni nesiller büyütmek ve Oba Pastaneleri markasaıyla geleneksel tatlarımızı siz değerli Söke Halkımıza sunmak.

Şubelerimiz

oba-pastanesi-carsi
Söke Çarşı Şubemiz
2012 Yılında Belediye meydanında açılan şubemiz , uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle hizmetine devam ediyor.
oba-pastanesi-bagarasi
Bağarası Şubemiz
2008 Yılında Bağarasında açılan şubemiz , uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle hizmetine devam ediyor.
oba-pastanesi-yenikent
Yenikent Şubesi
2014 Yılında Yenikent'te açılan şubemiz , uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle hizmetine devam ediyor.
oba-pastanesi-morkent
Morkent Şubesi
2019 Yılında Morkent'te açılan şubemiz , uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle hizmetine devam ediyor.